fbpx

Післязавтра ЗНО з математики. 11 клас попросив доставити завтра ще дві години математики і забрати українську мову. Не до мови зараз. Вони давно вже самі регулюють свої розклади і навантаження, бо розуміють, що зрештою, їм здавати.

Останні настанови перед ЗНО, окрім п’яти чорних ручок і трьох масок:

1) не зациклюватися. Життя не починається і не закінчується 25 червня. Подивіться в перспективі хоча б років на 10. Будь-який результат не поламає невиправно життя. Ніхто не помре і по-любому знайдуться якісь шляхи.

2) СПАТИ в ніч перед ЗНО! От як хочете! Вирубіть вайфай, сходіть ввечері на прогулянку… Лягайте вже у вівторок в тій же годині, що ляжете в середу перед ЗНО. Тіло – інерційна штука. За один вечір може і не в’їхати, що ви від нього хочете.

3) На самому ЗНО – просто напишіть все що можете! Навіть якщо ‘все пропало’, ‘нічого не пам’ятаю’, давайте ви підете панікувати, вішатись та підривати міністерство освіти після того як напишете. Як для молодих людей, які проходять першу в житті ініціацію, важливо зберегти присутність духу. І якщо це вдасться – ви виграєте.

Автор Аліна Туз