fbpx

Кожного року підфарбовуємо стіни в школі. І кожного року своя історія.

2016 – #kiterra в’їхалa в приміщення на Тбіліському провулку за три дні до початку навчання. Того року ми не спромоглися зібрати гроші на фарбу. Так і вчились перший рік з обшарпаними шпалерами.

Лише влітку 2017 нашкребли на косметичний ремонт і навіть найняли малярів. Правда, дофарбовували вчительську і коридор вже родиною, бо коштів таки не вистачило.

У 2018 стіни фарбували підлітки КІТЕРРИ за ставкою 20 грн/кв.м. Я не думала, що прийде стільки народу і не розраховувала, що вони реально замалюють стільки кВ.м. Зрештою така ставка була дуже приємна дітям, але геть не вигідна для школи. Зі ці гроші можна було б найняти професійних робочих. Скінчилось тим, що я сама дофарбовувала два кабінети і коридор.

Цього року знову запросили учнів і батьків Кітерри допомогти і підзаробити. Є фіксована оплата за пофарбований кабінет. Гроші діляться порівну між групою, яка фарбує. Сьогодні великий кабінет оновлювали двоє семикласників та один тато. Кожен отримав 500/3=167 грн. за 3,5 години роботи. А от інший кабінет фарбувала 9тикласниця цілком самостійно і заробила сама всі 400 грн, які передбачались для цієї кімнати.

painting_oliva.fwwalls-olena

Тішать кілька фактів:
ми як товариство здатні організуватися, зробити красиво, ще і отримати задоволення від процесу.
цього року КІТЕРРА заощаджує на дитячій праці)
всупереч попередньому пункту підлітки відчувають п’янкий смак перших заробітків
поки що я не фарбувала, а значить вдало організувала