fbpx

Курс ‘Сайт візитівка’, 8 клас alina_tuz_portret_2020

авторка і ведуча – Аліна Туз

Інформаційні мережі є в програмі з інформатики 8 класу. У КІТЕРРІ ми вивчаємо їх на практиці в процесі створення власного сайту на WordPress.

.
Взагалі, створити сайт – це різностороння задача. Окрім технічної частини, потрібно продумати дизайн, попрацювати над текстами, замислитись над перевагою і недоліками лінків на свою інсту з точки зору маркетингу… Це широке поле для розвитку!

Фото з презентації сайтів 2021

Курс розраховений на 8-10 занять. Підлітки вивчають:

  • конструктор сайтів WordPress
  • базові терміни, такі як ‘хостінг’, ‘сервер’, ‘доменне ім’я’…
  • ази копірайтингу
  • ази web-дизайну

 

alla_kolbovska_fb_ava.fwУ 8-го класу 2021/22 є перевага перед іншими групами, які проходили цей курс. Вони не бояться чистого листа! Можуть висловлюватись вільно, українською мовою, на теми, які реально цікаві.

Варто подякувати Alla Kolbovska, яка три роки вела у дітей мову та літературу. Пані Алла – діюча письменниця, блогерка.  іІчого тільки вони з дітьми не робили на уроках: і відео писали, і казки складали, і дебатували… Тобто використовували мову, а не зазубрювали правила. І ось, народ пише!

_
Найбільше тішить навіть не технічний скіл роботи на конструкторі сайтів WordPress, а те, що підлітки на повну використали цю нову можливість самовираження. Всі сайти різні, як і їх творці. Дивіться самі:

http://teens.kiterra.kiev.ua/

Окрім навички, учні отримують додаткову можливість підробітку. Ось приклади комерційних лендінгів, створених учнями Кітерри:

Курс фінансової грамотності – розробила Ясна, випуск 2020
Театральна академія та Художня академія – створила Ліза, випуск 2020

Якщо вам потрібена продажна сторінка, підлітки можуть зробити на пристойному рівні не за всі гроші світу. Звертайтесь до ведучої курсу.