fbpx

Ще ніколи ми не починали зібрання із пірометра та важливості мити руки при вході в школу. Всі зараз створюють нові правила поводження в просторі. І батькам, і адміністрації бентежно. Як воно все буде?

Але в альтернативних шкіл є однозначна перевага: ми пишемо свої правила з моменту започаткування;) Потім впроваджуємо, дотримуємось і апгрейдимо за необхідності. Маленька школа може гнучко змінити тривалість перерви, обіду, прогулянок, додати годин інформатики, щоб нові діти затоваришували з classroom на планшеті та компі. Тому що, так, – ми готуємось до e-learning цього року.

55

Велика вдача, що є вересень живого навчання. Маємо час влити нових кітеррівців в класи, закрити діри в знаннях після карантину, прокачати самоорганізацію у старших. А далі – по обставинах. Єдине, що відомо: під час турбулентності згуртована спільнота спрацьовує краще ніж державна махіна і приватний сектор. Випускники 2020 довели балами ЗНО.

56

І батьки сьогодні підтвердили генеральним прибиранням. Помили вікна, мати, стільці, стіни, чашки… Пофарбували кабінет і полагодили столи! Взагалі круті! Радянська ідея ‘суботніка’ мала лише один баг: спільна праця має бути добровільна і винагороджуватись піццею!!!! Лише тоді вона єднає.

57

P.S. А ви знали, що отвори від дюбелів в стіні можна замаскувати шматочками паперу?!)

Автор Аліна Туз