fbpx

10 клас вдруге поїхав у подорож. Першого разу був Львів, а тепер – Одеса.

Особливість цієї поїздки у тому, що її планували і організовували самі підлітки: вибрали, місто, знайшли хостел, забронювали квитки на Інтерсіті, склали культурну програму. Звісно були і косяки, але десятикласники разом з куратором Kateryna Perepechko таки це зробили! Мене взяли як другого обов’язкового дорослого, тож я за компанію прокаталась в осінню Одесу, і вдячна всій компанії за пригоду!

А пригод було три драматичні і багато захоплюючих.

Драматичні пригоди😱По перше, ще в Києві на вокзалі я підвернула ногу так, що аж в очах потемніло. У потязі сиділа в туалеті з холодним компресом, потім кожні 3-5 годин мазалась траумелем і, ура, виходила! По друге у однієї із дівчат вкрали телефон у маршрутці(((, і після цього ми пересувалися містом виключно пішки. По третє, в рамках фотосесії на пірсі, троє дівчат промочили ноги і шукали по світу запасну пару кросівок, шльопок, хоч чогось)

 

Захоплюючі пригоди. Згідно соціальним опитуванням лідують: нічна прогулянка містом, катання на тачці з перешкодами і лише на третьому місці – купання в морі)

Мені було корисно відсторонитися від ролі директора школи: покататися в тачці, потанцювати на Деребасовській, поспостерігати народ у вільному форматі, який вони самі собі обрали.

Плануємо наступну подорож….