fbpx
Гроші! Одна із самих дотепних вигадок людства. У чорну п’ятницю можна прийти в магазин, віддати якісь папірці і отримати натомість корисну чи приємну матеріальну річ, лише тому, що ми всі віримо, що обмін еквівалентний.
.
Коли розробляли в Кітеррі шкільну валюту, було одразу зрозуміло як заробляти гроші: підлітки прибирають, організовують свята, виконують дизайнерські роботи фотошопом і пензликом, ремонтують меблі, проводять заняття в ролі вчителів… Але для того, щоб економічна система працювала, валюта має бути підкріплена реальним товаром. Довелось вигадувати, а що ж можна буде купити за кітеррівські вейли.
.
129
.
Наразі у вейл-шопі продаються смаколики, фрукти, прикольна канцелярія, кінь (іграшковий), брендові футболки, блокноти та худі. Худі – найдорожча штука у магазині, аж 499 вейлів! Робиться під замовлення за індивідуальними мірками зі 100% передплатою. Накопичувати кошти потрібно кілька місяців. І тут, як і в житті: є люди, які беруться за роботу і заробляють, а комусь окей отримувати мінімальні гарантовані 10 вейлів на тиждень за чергування в своєму класі.
.
Цінність худі в тому, що це абсолютно реальне підтвердження того, що ти можеш заробляти і що твоя робота потрібна школі.
.