fbpx

Вирішили відсвяткувати хелоувін в останній день чверті, 25 жовтня, бо на канікулах зібратись нереально 😉.

За традицією свята в КІТЕРРІ проходять без аніматорів. За тиждень обговорюємо як хочемо розважатись і реалізуємо власними силами. На святі підлітки приєднуються до тієї діяльності, яка їм до душі: одні закуповують продукти, інші прикрашають школу, хтось виступає на концерті, хтось вирізає гарбузи, хтось готує. Напередодні свята троє дівчат загорілися Кімнатою жахів і оформили її за кілька годин геть самостійно. Зазвичай же, на кожній локації є хоча б один дорослий).

 

Кульмінація свята – ночівля у школі) Вражень, звісно, купа: як ділили мати, як грали в Бенг, як влаштували перегони у спальниках, як пробували розмалювати адміністратора Настася Ткаченко маркером))).
Долучились два тата! Сергей Носач (Sergii Nosach) (Sergii Nosach) різав величезні гарбузи величезним ножем та Buran Snow підстрахував ночівлю😎 !

Досі дивуюсь, але ми вчотирьох з дівчатами засновницями зліпили свято без жодної організаційної зустрічі! Домовлялись і планували в онлайні, по телефону, уривками на перервах🙃. Ясно, що це неправильно, але ж яке співзвуччя команди: Julia KorzhYuliya Narbut , Юлия Волкова (Julia Volkova)!!!! Хоча у команди є своє бачення

Юля Нарбут

В ролі дорослого ця затія не така вже й приваблива, як у ролі дитини.
Всі діти хоч трішечки, але поспали. Хтось передумав ночувати ввечері (дуже шкода). Довго ділили каремати та мати. Грали у настільні ігри. Та весь час розмовляли – бісились – насолоджувались своїм віком.
Зараз у мене болить голова, як після ночі дискотеки. Та, аналізуючи свято Halloween у КІТЕРРА, бачу як ростуть фізично та дорослішають морально діти. Дуже приємно спостерігати за їх доросло-дитячими вчинками, цікаво вести дебати з рівними. Набридає постійно вказувати їм на проріхи 🙁