fbpx

Вони не хотіли ресторану, довгого плаття, та стрічок. Формат випускного вирішували голосуванням. Пригадую, що був варіант виїхати в ліс з наметами і варіант відмічати на воді. Але найбільшу кількість прихильників набрали шашлики. І саме головне, ніхто не був проти.

От батькам було важко сприйняти цю ідею. У дорослих в голові ресторан і плаття намертво пришиті до випускного. Зрештою, старші погодились на шашлики, а молодші – на урочисту частину перед шашликами.Потім додалося купання і катання на ‘сапі’ (типу човник – ‘sup’). А от волейбол склався спонтанно вже на місці. Спасибі нашому фізику за те, що прихопив м’яч і очолив банду.

Був один момент, який пам’ятатиму. Після двотижневої підготовки свята та урочистої частини, була втомлена. Взяла собі каремат, постелила на травичці в напівтіні, розтягнулась і заплющила очі.
Справа гомонять в альтанці батьки. Позаду на стільчиках сміються вчителі. А зліва – випускники. Їх не чутно, але знаю, що от їм точно не нудно.
Люди вільно переміщаються між цими трьома колами. Вчителі підсажуються до випускників, щоб потролити одне одного. Батькам не треба вигадувати як підтримати розмову зі вчителями, стільки всього пережито разом за ці 4 роки, а особливо в цей ЗНОшно-карантинний 2020. Випускники періодично підходять щось спитати. Здебільшого про попоїсти і попити, але не виключно про це)
logo_kiterra_shining.fw

Відчуваю зв’язок батьків, вчителів, випускників. Захоплююсь і посміхаюсь усім від усього серця! Адже вдалося, як було задумано ще на логотипі: три кола – батьки, вчителі, діти – які перетинаються. А в центрі – спільнота – КІТЕРРА!

Люди, для мене честь, бути з вами!