fbpx

Кітерра працює з понеділка 14го березня. Але формат змінився.

💜Ми відчули, що дітям в першу чергу потрібне спілкування з друзями та вчителями. Такий собі місточок у нормальне життя. А вже на потім – програма та домашка.

Тому організували вільні уроки, щоб учні КІТЕРРИ могли побачити одне одного та вчителів онлайн, трохи повчитись та обговорити щось окрім новин.

_________

Вчителі підключаються по можливості, враховуючи свій психологічний стан і ресурс для викладання. Проводять заняття по своєму предмету, довкола нього чи на вільну тему, якою хочуть наразі поділитись.

Цього тижня змогли організувати навчання у ПН, СР та ПТ. Графік на кожен день гнучко міняємо в залежності від обставин кожного.

А ще у ЧТ хтось із кітеррівців встиг потрапити на зустріч з полярниками, які організовує інститут Вернадського 😉. Побачили пінгвінів та антарктичну станцію в режимі реального часу!

18_04_4

18_04_5

___________

Об’єднуємо 5-6, 7-8, 8-9 класи на одному занятті. Діти приєднуються в залежності від обставин. Всі в різних умовах, зі всяким інтернетом, невідомо чи мають при собі зошити та підручники, наскільки морально готові сприймати інформацію.

В цей тиждень на зустрічі підключалась десь половина кожного класу.

18_04_1

___________

💜 Ми не можемо очікувати від батьків повної оплати навчання у КІТЕРРІ за березень. Розуміємо, що всі психічні та фінансові сили дорослих ідуть на виживання родини чи на допомогу у війні. І це правильні приіоритети у воєнний час.

Тож попросили про посильний донейшн, який КІТЕРРА розподілить між вчителями пропорційно. За тиждень маємо близько 15 переказів і – аж до сліз )

_____________

У КІТЕРРИ були накопичені подушки безпеки. З цих грошей наперед оплатили зарплату вчителів за березень не залежно від того скільки занять вони фактично проведуть.

💜 Не можемо зараз вимагати від людей повноцінної віддачі у роботі. Це може бути технічно неможливо, або ж морально непосильно і вимучено, і діти це неодмінно відчують.

Тож підтримуємо всіх, поки є змога.

____________

Тримаємось!

Все буде Україна!

💛💙