fbpx

Скриншот 2019-04-15 12.57.47У мене дві дитини, і обидві навчаються у Кітеррі – донька у 10-му класі, малий – у 6. Мої діти зовсім не схожі між собою: вони мають різні потреби у спілкуванні та навчанні, вони по-різному ставляться до школи як такої, мають абсолютно різні темпераменти і характери. І це дає мені змогу оцінити у першу чергу універсальність Кітерри: і старша, й молодший ходять до школи переважно із задоволенням. Коли я це помітив після переході зі школи звичайної, я відчув приплив щастя; такі припливи у батьків дітей, які навчаються у Кітеррі – приємний бонус до решти плюсів і переваг.

fedorchenkoДля доньки величезним плюсом цієї альтернативної школи є можливість отримати достатній рівень академічних знань, а також брати участь у профорієнтації у сферах, що її цікавлять (і, що слід враховувати, ця цікавість виникла саме завдяки вчителям Кітерри). І все це – без психологічного тиску і у, знову ж таки, психологічно комфортних, сприятливих умовах. Кітерра – це супер-школа для тих, хто щиро зацікавлений у навчанні та просто любить здобувати знання.

max.fwДля мого сина Кітерра – це простір, де є друзі, є цікаві уроки, що унікальні особистості – вчителі Кітерри – проводять із метою по-справжньому зацікавити малих. Простір, де є визначений мінімальний рівень дисципліни, завдяки якому юні підлітки вчаться такій взаємодії зі світом, яка принесе їм задоволення й у той же час не принесе нікому шкоди. Дисципліна і свобода, такі 2-в-1 суміші у звичайних школах трапляються вкрай нечасто.

Звісно, в Кітерри є свої маленькі мінуси, адже їх не може не бути, коли така кількість плюсів: баланс у всесвіті має, все ж таки, зберігатися. Що за мінуси? – дрібнички, що не затьмарюють переваг, в основному пов’язані із організацією, звичайні teething problems, хвороби ростаб які усувалися одна за одною просто в мене на очах, варто було помітити, зауважити та обговорити на зборах.

Школа ще зовсім молода, і я переконаний, що її невеличкі мінуси поступово зникнуть; головне, що школа свідома потреби розвиватися та відкрита до співпраці з батьками. Я надзвичайно вдячний Кітеррі за те, що вона дає моїм дітям і мені та рекомендую її батькам дітей, які справді переймаються шкільною долею дітей та шукають для них кращого.

Написав Максим Федорченко