fbpx

Заходжу якось в клас, де має сидіти п’ятеро, що готуються до англійської. Бачу лише трьох. Ну, думаю, зовсім страх загубили. Іду шукати народ по школі. Знаходжу ще двох в сусідньому кабінеті. Такий собі blended learning. А чому ні, якщо ‘нашу маму і тут, і там показують.

Сьогодні писали англійську. Мають бути високі бали, бо до цього іспиту підготовані найкраще. Уроки англійської в КІТЕРРІ проходять у підгрупах по 5-6 дітей. Підгрупи формуються в залежності від рівня учнів в класі. Старша група з англійської 11 класу – це гарний C1, молодша – B2.

 22

Останній рік школи випускники не те щоб цілились на ЗНО, але повторювали, чистили всю граматику, набирали лексику, писали нескінченні formal letters. Листи точно зіграють свою роль і в CV, і в реальній роботі, і в добуванні якогось гранду. Але останні три місяці – то наскінченні тести ЗНО минулих років. Здорово, що пані Валерія Лисогоря достеменно знає все про підготовку до ЗНО, бо викладає також на курсах ZNOUA. 4 дні перед іспитом вчились по 3-4 години на день. Варіант ‘Згадати все’. А от в день перед ЗНО Валерія сказала – осмислювати і відпочивати. Тож так і було. І круто, що Кітерра як гнучка та адаптивна система може оптимально підвести дітей до випробування.

Низький уклін нашим вчителям англійської, Виолетта Днепровская та Валерія! Вони звірі! Хоч і виглядають як тендітні і привабливі жінки!

Автор Аліна Туз