fbpx

Зазвичай ми влаштовували свято. Один раз пішли на пікнік, один раз класи святкували як хотіли (в піцеріях, Dreamtown, чи просто посиділи в школі за чаєм зі смаколиками), один раз гуртом дивились фотки та відосіки за рік, а потім було спільне пригощання… Але як святкувати кінець навчання так, щоб не поширити інфекцію і не зводити всіх дітей докупи? Оце загадка.

 

Вирішили, що проведемо завершальне КОЛО в онлайні і хай кожен клас пригадає що цікавого відбулося за рік і вмістить найяскравіші моменти в 4 слайди презентації. П’ятому класу було особливо важко відібрати найцінніше, бо вони напригадували на 8 слайдів .

Спогади коментували представники від класу, один або двоє. І прикольно, що слайди запустили вперемішку, рандомно, (є така опція в Гугл презентаціях), тож який клас розповідає наступним ніхто не знав, навіть ведучий трансляції.

Перевага онлайну в тому, що на завершальне коло приєднались батьки, 5-10 людей в різні моменти події. А ті, хто хотів, але був зайнятий, можуть подивитися спогади КІТЕРРИ за рік в записі у зручний час. Раніше дорослі були осторонь цієї події, а зараз – це однозначний плюс для спільноти.

 

Можна спільно порадіти, що цього року був бродячий магазин, Архіви пам’яті, судді в школі, ‘степуризми’, замислитись скільки літрів дезінфектора вилили на парти, пригадати як через локдаун зірвались ночівля в школі і квест, як пішла в декрет пані Алла, як 8 годин поспіль копали на археологічних розкопках, як топили директора на плотах, як робили фото-квест в онлайні, як святкували дні народження гавайською піцею, як різали олів’є в школі…

Запис завершального КОЛА 2020/21 навчального року ‘Спогади КІТЕРРИ

Звісно, свята та фієрії трапляються не кожен день і 90% часу діти вчились. Але якщо погортати слайди то виходить, що КІТЕРРІ є що згадати, і враження від школи піднесені, навіть попри карантин.

Записала Аліна Туз