fbpx

Як вшанувати захисників Вітчизни? Показати дітям і пригадати самим, що всю історію від трипілля і до АТО люди на цій землі боролись.

111

.

Екскурсія. 8 клас. Музей становлення Української нації. Два позитивні враження: від музею і від групи.
.
110
.
Від музею.

Ну нарешті! Нарешті музей нагадує пасхалку в комп’ютерній грі. В кожному залі свій сюрприз: там звуки козацького табору, тут інтерактивна панель, трохи далі запах віденського кави і рука з ‘Сімейки Адамсів’, на початку була двометрова свічка і всюди інфографіка, світло, фігури історичних осіб і наших сучасників в повний зріст і при повному прикиді, як живі, одна навіть підморгує.

108

Враження від групи. 8 восьмикласників і 7 дорослих.

Підлітки знають дату хрещення Русі, справжнє ім’я Лесі Українки, чому Ольга помстилась древлянам, де ми щодня бачимо Грушевського. Екскурсовод запитувала, а вони відповідали! Мабуть тому, що вміють ще й слухати, уважно і цілу годину.

109

.

Вихідний день! Батьки могли відправити дітей на екскурсію і займатись своїми справами. Але прийшли в музей і слухали екскурсію разом з дітьми! Святі люди)

Кльово було розділити цей день з дорослими, які теж вважають, що саме сьогодні важливо показати дітям і пригадати самим, що всю історію від трипілля і до АТО українці боролись. І тому досі існуємо і нарешті вільні!

Автор Аліна Туз