fbpx
Якось один п’ятий клас якоїсь альтернативної школи вирішив зробити на Різдво добру справу. Почали думати, а кому реально вони можуть допомогти: сусідам, котиками у притулку, батькам? Зависли. Але згадали, що у школі є одна вчителька, чоловік якої збирає гроші для сиріт, на стипендії, ще на щось, кудись їздить… Розпитали і дізнались, що в одному селі є п’ять літніх людей, які би дуже зраділи теплому пледу, вовнями шкарпетками, мандаринкам… І що на ті прості але якісні речі потрібно  5000 грн.!
Як зібрати чималу суму, якщо тобі 10 років? П’ятиклашки вирішили, що організують доброчинний ярмарок. Школа кинула ‘гей!’) Кілька дітей з інших класів принесли щось на продаж. Батьки дали з собою якісь гроші на смаколики, няшки і на добру справу. І вчора ми торгували!))
.
Найліпше ідуть пряники) Потім – ялинкові прикраси ручної роботи, дитячі книжки англійською мовою, колекція Little Pet Shop, оригінальна картина, книжечки з підписом автора, новорічні листівки аквареллю, їх малювали прямо на ярмарку…
.
146
.
Друзі, це неймовірно, але вони назбирали! 5600 з чимось гривень з копійками. П’ятий клас! Дякую батькам, що виховали! І спасибі дивовижним дорослим які допомагали дітям здійснити диво. По ходу одна школа підписала меморандум про співпрацю з однією благодійною організацією!
.
Автор Аліна Туз