fbpx

Серед організаторів альтернативних шкіл час від часу виринає ідея організувати якийсь двіж між школами. Школа Соняшник влаштовувала футбольний матч, вальдорф збирається на театралізовані свята, Афіни запрошують на BrainWars, DecLifeschool організовує National English Olympics і запис ще триває. Шахові турніри теж робили, але для KІТЕРРИ і Newtone це вперше)

Турнір йшов у форматі ‘стінка на стінку’. Кожна команда ранжувала гравців по майстерності і по дошкам. За першою дошкою – найдосвітчиніші і далі по спадаючій. Виграла та команда, яка перемогла на більшості дошок.

83362190_2658176277605228_2404223512916000768_nОдразу скажу, що цього разу ми продули з рахунком 5:2((( Причому не тому, що рівень був нижчий. Боротьба на всіх дошках йшла нелегка і з перемінним успіхом. Програли, бо прогавили більше фігур ніж супротивники. Цілком згідно з висловом когось із великих полководців: виграє не той, хто здобуде більше перемог, а той, хто допустить менше поразок.

Засмутилися. Є таке. Але водночас народились і зміцніли як команда!

З нетерпінням чекаємо шахову команду Ньотона на матчі реванші у Кітеррі 5 березня;)

В шахи грали 14 дітей. Організовували і були на місці 6 дорослих, включно з двома директорами. Так, воно енергетично затратно. Але саме в цьому смак життя. Саме цей турнір пам’ятатимуть діти. І саме завдяки викликам і зіткненням з реальністю діти, та й дорослі, вдосконалюються. Тому варто. Якщо ми вже про компетентісний підхід і всебічний розвиток;)