fbpx

18 та 19 жовтня команда дев’ятикласників КІТЕРРИ змагались у BrainWars в школі Афіни.

Два дні з 9:00 до 17:00 йшла бізнес гра. Команди ‘виробляли’ та продавали соки. Вигравала та фірма, яка на кінець другого дня мала більше прибутку.

Наша команда Nasa Juice на 6 місці із семи. Феєрично продули!!! Чого тільки не було. Технолог забув отримати ліцензію і тому фірма заплатила 35 тисяч штрафу. Фінансовий директор була з температурою і запізно подала фін. звіт, і знову штраф. Менеджер брала роботу на себе замість того, щоб керувати командою. Продажник скуповував сировину не торгуючись за завищеними цінами, тож фірма влітала в гроші.
Стартовий капітал команди становив близько 100 тис. А прибуток в кінці гри – 4 тис. Прогоріли!

І що?! я вважаю – це прекрасно! За два дні змогли прожити дорослий фейл і побачити свої слабкі місця, як люди і як команда. Це ж супер!

bw_3bw_2

Як не прикро, але мозок швидше вчиться на помилках ніж на позитивному досвіді. Болючі та неприємні ситуації змушують замислитись ‘А що ж я роблю не так?’. А коли замислюємось, з’являються шанси щось зрозуміти і проапгрейдити поведінку.

Сумно, що типова реакція на помилку, щось на зразок ‘я – дурень!’. У школах нас і дітей вчать боятись помилок. Сварять за помилки, зневажають. Таким чином вмирає природнє бажання розібратись, що ж там було не так. Цікаво ж, насправді, в’їхати і більше не лажати .

У мультику ‘The Robinsons’ колись вразила ідея, що фейл можна святкувати

Тож святкуємо поразку!)))robinsons

We keep moving forward, opening new doors, and doing new things, because we’re curious and curiosity keeps leading us down new paths.” Walt Disney