fbpx

Цей тиждень 11 клас збирався вживу. До ЗНО лишилось трішки, а очне навчання ефективніше. Батьки возили машинами. Школа ожила! Добре, що випускників – 8, разом зі вчителем – 9. Норм карантину не порушуємо. У перший день, коли прийшли на реальні уроки до реальних вчителів на радостях замовили піцу.

Перше ЗНО – математика, 25 червня. Женемо її кожен день по кілька годин. Математику здають шестеро, тож групка маленька і злагоджена. Правда, історикам пощастило ще більше – вони готуються до ЗНО втрьох.

18

Мова – наступна. ЗНО 30 червня. Як напишуть математику, то одразу з головою пірнуть в українську. Теж буде інтенсивна підготовка, по 3-5 годин щодня. Пані Мирослава вже 12 років готує до ЗНО з української індивідуально та в міні-групах, тож якщо вона каже – 4 години на день, значить ставимо 4 на день.

Не знаємо, як здадуть наші перші випускники. Стрес тестування може підкосити. Саме ЗНО можуть перенести і тоді знову очікування і нервування… Сьогодні питала народ, як почуваються. Цитую: ‘Як огірок, який варили рік’. )

Щоправда, нашим дітям пощастило: батьки, вчителі і Кітерра підтримують і роблять все можливе, щоб вони успішно пройшли цю ініціацію… але хочеться, щоб швидше скінчились.

Автор Аліна Туз