Свої правила Кітерра розробила після консультації з Тетяною Рибаковою, лікарем педіатром мережі ‘Добробут’. Вона щодня працює з інфікованими на ковід і на практиці спостерігає прояви та перебіг хвороби. Тетяна пояснила, що медики ставлять ‘ковід’ за симптоматикою, не чекаючи аналізу. І якщо при відомих симптомах є можливість уникнути контакту з людьми, то найкраще так і вчинити – самоізолюватись на 13 днів.
.
Що робити, коли уряд збільшує ліміт по жорсткому локдауну пропорційно до свого страху втратити владу? А люди в Сільпо носять маски під підборіддям? Якщо держава і соціум наразі не спроможні захистити, то логічно повернути собі відповідальність за близьких та власне здоров’я. Тому правила самоізоляції для школи прописали ‘як правильно’, а не як зручно.
.
Викладаємо: https://drive.google.com/…/1WepP0gvlTx3eaBU67m8…/view…. Хай стане у нагоді.
.
Коли хтось із учнів лишається вдома на 13 днів, вчителі дають індивідуалізовані домашки і виходять на додаткові консультації в зумі по вихідним. Це дещо коштує школі. У листопаді, наприклад, індивідуальні плани потягли на 1/5 всіх заробітних виплат. Це капець! Але таким чином ми дійсно дбаємо про спільноту:
діти не випадають із навчання
родина з підозрою на ковід, яка чесно утримується від контакту, не сплачує додатково за індивідуальні консультації, бо це спільнокошт.
не обов’язково також віддавати гроші на ПЛР тест при виході з самоізоляції. Щоправда, школа рекомендує, але і 13 днів цілком достатньо для безпеки простору.
.
Схоже, що ця зараза навчає нас відповідальності. Можливо, те, що в КІТЕРРІ досі не було прямого контакту з ковідом таки не випадковість. І ми працюємо наживо вже три місяці, завдяки взаємній турботі батьків та вчителів, – завдяки сильній спільноті.
.