fbpx

skobailo_med_2.fwВ сина була чудова початкова школа, тому, підшукуючи йому 5-ий клас, альтернативні заклади освіти ми навіть не розглядали. Але, пройшовши іспит до школи з хорошими відгуками і поглибленим вивченням інформатики, зіткнулися з усіма «принадами» держосвіти: навчання по 8 уроків на день, уроки «для галочки», гроші на штори, вибірковість вчителів і т.д. Тож терміново почали шукати альтернативну школу, яка погодилася б нас прийняти після першої чверті.

Ретельно просіявши усі заклади – зупинилися на «Кітеррі» і жодного разу не пошкодували. Тут Даня знайшов класних друзів-однокласників, і вчителів – по-справжньому «закоханих» у свій предмет. Вчителька мови вилікувала його відразу до української, семпай навчив йозі, з вчителькою історії вони співають пластові пісні – про кожного з педагогів можу написати поему)

6_class_2018-19

Особлива подяка куратору Юлі, яка стала «шкільною мамою» і допомагає вирішувати проблеми усього класу. Діти побували на екскурсіях у планетарії, обсерваторії, музеї медицини, разом ходять у кіно, театри, парки.

29473099_10208607557706579_7582476371213942784_nЦікаво, що прибиральниць немає і діти чергують самі, привчаються до порядку.

Є позаурочні проекти – Даня розробляв шкільну валюту, тестував гру, написану учнями.

Попри те, що тут дбають про гарний клімат у спільноті, школа все ж націлена на навчання. Йдуть за програмою, проте кожен вчитель додає до неї те, що вважає необхідним.

skobailo_3

 

І що важливо для мене:

  • в сина лишається час на шахову школу, ПЛАСТ та позашкільний спорт.
  • А також – є зв»язок між батьками та вчителями.

 

Тож «Кітерру» можу сміливо рекомендувати тим, хто шукає альтернативу звичайній школі.

Олена Скобайло, мама Данила