fbpx
10557681_707509962652683_1632954783440740324_o

#хтонавчаєнашихдітей

Сьогодні в цей сірий дощовий день, хочу розповісти вам про теплу і сонячну людину – вчителя математики Юлію Грегуль. І це буде історія від першої особи, тож насолоджуйтеся
Передаю слово Юлії:
Математика прийшла у моє життя випадково. Саме тому, я точно знаю, що тільки праця і наполегливість потрібна для того, щоб її опанувати.
Я навчалась у звичайнісінькій школі та ходила в художку ‍. Але у 10 класі мене запросили в фіз-мат. клас, і я, маючи зовсім слабенький рівень, наважилась на це.
У мене був золотий викладач, хоч і дуже суворий. Я цілими днями сиділа над книжками ‍♀️, але в результаті вступила до КПІ, як і всі мої однокласники
Політех – це окремий всесвіт. Я дуже ціную час, що провела там. У нас були надзвичайні викладачі – дуже глибокі особистості, всесвітньовідомі вчені – Булдигін Валерій Володимирович, Вірченко Ніна Опанасівна, Самойленко Анатолій Михайлович, Клесов Олег Іванович, Іванов Олександр Володимирович, Дороговцев Андрій Анатолійович, подружжя Рущицьких і багато інших.
Про них є статті у Вікіпедії, на полицях бібліотек стоять підручники з їх прізвищами У мене не було й крихти сумнівів, що буду викладати ‍Я не розуміла, як витративши стільки років на навчання, доторкнувшись до досвіду таких неординарних людей, не понести ці знання далі.
Тож з 2003 по 2018 р. я була спочатку аспірантом, а потім викладачем на кафедрі математичного аналізу та теорії ймовірностей НТУУ «КПІ».
Завжди буду з теплом згадувати своїх колег. Але час спливав, я втомлювалась, студенти після школи приходили все більш слабенькими, і працювати ставало важче і важче. Я не можу навчити вищій математиці, якщо студент не вміє скорочувати дроби і багато іншого. І я пішла туди, де вчать скорочувати дроби.
У школу.
Не можу сказати вам, що зроблю диво і всьому навчу. Навчання математиці – нелегкий процес. Мозок треба напружувати, змушувати працювати 
На превеликий жаль, розвиток сучасних технологій вкрай негативно впливає на когнітивні функції людей  Значно цікавіше подивитись прикольного блогера на ютюбі, ніж сидіти над десятком прикладів. Але я готова бути провідником знань, повторювати стільки разів, скільки буде треба, шукати різні способи передачі інформації, підбадьорювати і вірити в кожного. Тому що вивчити математику – можливо!»
На цій оптимістичній ноті хотілося б закінчити, але є одне «але» 
Це ще не все, що ви маєте знати про Юлю 
4 роки тому вона почала шукати додаткові джерела натхнення і потрапила на урок кераміки, яка її так і не відпустила. І оскільки в «Кіterra» завжди раді підтримати в усіх починаннях – тепер викладачі (а іноді і діти) ліплять з глини прекрасне разом ❤️
19 травня 2020