Альтернативна школа КІТЕРРА переїхала в нове приміщення на Сторокиївській 10.

 

За п’ять років існування школа виросла вдвічі. У 2016 стартували з 30ма учнями. У 2021/22 навчальному році маємо діючі 6, 7, 9, 11 класи і збираємо нові 5 та 8, – разом це близько 72 дітей. На жаль чи на щастя, ми просто не вміщаємось в приміщення на Тбіліському провулку 4/10, де були раніше.

Нове приміщення КІТЕРРИ має кілька переваг. Наприклад, важливо те, що ми лишились на метро Політехнічний інститут. Від метро до школи 12хв пішки за навігатором тихою вулицею.

Цього разу винаймаємо цілий поверх будівлі. Це означає, що діти можуть почуватись вільно та затишно: бігати на перервах, тусити по куточках, адже тепер ми не будемо турбувати сусідів по коридору. Назва школи ‘КІTERRА’, яку сформували із двох слів ‘kids’ та ‘terra’ – дитяча територія – тепер матеріалізується в повній мірі.

3rd_floor_pereplan

Пощастило знайти таке планування, де є 5 великих кімнат по 35 квадратних метрів. І хоча ми все одно зносимо перегородки, перепланування мінімальні.

Після ремонту школа матиме 6 великих класів ще й спортзалу! Великі вікна в кожному кабінеті, просторий коридор, те що треба для дітей.

Є ще одна приємність – закритий внутрішній дворик. Там можна гуляти, проводити ранкову руханку чи рухливі ігри, хоч ‘лінійку’, хоча це не наш формат;). У дворику зможемо розмістити всіх батьків для загального батьківського кола в кінці серпня чи для дитячого концерту в жовтні навіть з антиковідною відстанню в 1,5 м.

 

Використання внутрішнього дворика для культурних заходів школи прописано в договорах, тож і тут ми не будемо заважати чи перепрошувати.

Звісно, щемно залишати насиджене місце на Тбіліському провулку. Коли пакували парти та дошки, знімали дитячі малюнки, відкручували шведську стінку, кантували піаніно, згадували скільки всього прожили разом з дітьми в цих стінах. Скільки разів фарбували разом з дітьми ці стіни. Як пристосовували кожен закопелок невеличкого простору: навісні комірки для взуття, вбудована шафка для підручників, химерна розводка інтернету вздовж коридору, дитячий сніг гуашью на вікнах… П’ять років!

Але треба рухатись далі. Так завжди буває, коли підростаєш;)

.

З іншого боку нове приміщення обіцяє свої цікаві історії. Можна наново розмалювати стіни, вигадати назви для кабінетів, спланувати шафки, повісити дошки, начинити кухню, встановити шведську стінку нпрешті в спортзалі, наклеїти в коридорі класики чи ще якісь ‘пострибалочки’ для 5-7 класів, наставти квіточок…

 

Ми надовго на Старокиївській 10. Договір оренди до 2024, тож облаштовуємось капітально.

Запрошуємо до партнерства на нашої нової локації освітні проекти, яким цікава оренда кабінетів з 16 години та по суботах і неділям: мовні курси, курси ЗНО, шахові школи, психологічний супровід, художні майстерні, фінансова грамотність, STEM, клуби дебатів, любителів книги, хоумскулерів, вчителів музики (є два пристойні піаніно),… Може вийти цікава коллаборація.

 

Переїзд – це суттєва зміна. Але головне, щоб лишались Люди. А їх в КІТЕРРІ багато).


Записала Аліна Туз