25 жовтня Український Аграрний Ліцей та видавництво Основа провели фестиваль ‘Освітня Кухня’ для вчителів та адміністраторів шкіл. Ідея в тому, щоб показати якомога більшій кількості освітян різноманіття педагогічної кулінарії.

Серед заявленого меню мені найбільше смакують тьюторство від Тетяни Щвець, проекти від Ольги Казакової та бізнес ігри від Ірини Слуцької.

Сама розповідала про КОЛО як механізм самоврядування в школі. Як спікеру мені було важливо перевірити наскільки сприймаються освітянами ідеї демократичної освіти. Після виступу отримала кілька подяк від вчителів УАЛу. Дівчата із Дитячої академії сказали, що будуть пробувати. А значить приїхала не дарма)

osvit_kuchna_3

Захоплююсь тим як Олена Ярошинська та команда УАЛ організували подію. Спікерів привезли, поселили, нагодували, вигуляли у ‘Новій Софіївці’. Намагалась відпрацювати такий прийом своїм виступом, бо хочу-хочу, щоб запросили ще;)

osvit_kuchna_4osvit_kuchna_2

Фестиваль розіграний як по нотам. Була навіть увертюра на ложках;). Спостерігала як злагоджено співпрацюють вчителі, ліцеїсти, адміністрація. Насолоджувалася професіоналізмом, енергією, спілкуванням!

Участь у денному фестивалі коштувала 400 грн. Шкода, що із 300 реєстрацій доїхали до події 120 вчителів(((