Факультативи – це додаткові, не обов*язкові заняття з 15:00 до 16:00.

Умови

Факультативи не входять в базовий пакет Кітерри і оплачуються додатково. Вартість довільного факультативу – 200 грн/міс, окрім Native speaker. Місячна оплата стабільна і не залежить від пропусків та кількості дітей. Але для запуску факультативу потрібно мінімум 5 постійних відвідувачів.

Як вибрати факультатив?

Спробувати, звичайно) Пробне заняття вартує 50 грн.

Якщо дитині подобається, і батьки підтримують, можна пробувати далі: оплатити і походити місяць.

І знову проаналізувати)

ТЕАТР по ЧТ

Ведуча – Людмила Кудлинская  , керівник студії “Відлуння”, актриса, більше 10 років займається студійною роботою.

На початку 1,5-2 місяці театр буде виглядати як ігрові тренажі: володіння голосом, пластика. За цей час можна попробувати себе та зрозуміти наскільки є потреба рухатись в цьому напрямку. А тоді поставимо виставу, організуємо вечір і т.д.

БЕНД по ВТ
ХімБіо з ІІ семестру

afanasjevaВедуча – Афанасьєва Катерина, коцент кафедри загальної та медичної генетики в Університеті ім. Шевченка, кандидат біологічних  наук, доцент. Веде дисципліни «Фізичні методи в молекулярній генетиці», «Хромосоми еукаріотів», «Регуляція експресії генів», «Молекулярні механізми диференціації клітин». В Кітеррі веде біологію у 9 класі.

ХімБіо+ – поглиблений курс хімії та біології для 7-9 класів. Можна розглядати це як профорієнтацію чи як занурення у предмет. Плануємо лабораторні роботи на базі кафедри генетики.

ЖИВОПИС

Ольга СоваOlga_Sova.fw

“Я с самого детства была окружена атмосферой любви и творчества, что и отразилось на выборе профессии. В 1996 г. закончила РХСШ им. Т. Г. Шевченка (живописноеотделение). В 2003г. закончила издательско-полиграфический факультетНТУУ «КПИ» (специальность: книжная графика).

Проработав много лет дизайнером, поняла, что мое призвание обучать детей тому, что сама умею. С 2009 г. преподаю живопись и рисунок в НПУ им. М. Драгоманова. Параллельно оформляю детские книги и журналы, так как от создания позитивных образов для детской литературы получаю массу удовольствия.

В 2011 г. – стала лауреатом Всеукраинской премии им. Натальи Забилы (за вклад в оформление журнала «Малятко»).”