Факультативи – це додаткові, не обов*язкові заняття з 15:00 до 16:00.

Умови

Факультативи не входять в базовий пакет Кітерри і оплачуються додатково. Вартість довільного факультативу – 200 грн/міс, окрім Math ENG. Місячна оплата стабільна і не залежить від пропусків та кількості дітей. Але для запуску факультативу потрібно мінімум 4 постійних відвідувачів.

Як вибрати факультатив?

Спробувати, звичайно) Пробне заняття вартує 50 грн.

Якщо дитині подобається, і батьки підтримують, можна пробувати далі: оплатити і походити місяць.

І знову проаналізувати)

Фіз+ по ПН

Ведучий – Микола Манько. Микола очолює впровадження он-лайн класу Edmodo в Кітеррі, працює репетитором з фізики та математики, веде уроки шахів в проекті Школа Радості.manko

Фіз+ – поглиблений курс фізики для 7-9 класів. Можна розглядати це як профорієнтацію чи як занурення у фізичну природу речей.

“На уроках фізики намагаюсь якомога більше демонструвати фізичні явища, використовуючи різноманітне приладдя, проводячи практичні заняття, часто дивимось відео тощо.”

“Кітерра – це відкриті, вільні діти. В більшості учнів з кожним місяцем розкривається бажання навчатися, зростає свідомість, хоч і не так швидко, як бажалося б. В дітях повільно, але все ж відбувається процес переосмислення мотивів навчання. Тут не легко ні дітям, ні вчителям. Але тут добре і дітям, і вчителям.”

 

Math ENG по ПН

Математика англійською буде цікава дітям

  • які хочуть краще володіти і математикою, і англійською шкільного курсу.
  • які готуються отримувати вищу освіту за кордоном.

Наприклад, для вступу у північноамериканські, Канадські незалежні або приватні школи, числені міжнародні школи необхідно пройти SSAT (англ. Secondary School Admission Test) – стандартизований освітній тест англійською мовою для школярів з 5 по 11 класи, До тесту можна готуватись на цьому факультативі.

Ведуча – Людмила Андорощук Andoroschuk

Викладаю математику англійською мовою з 2002 р. (15 років).

У лютому 2017 року учень 9-го класу вступив до Ridley college, Канада, провінція Онтаріо. Після вступу,  коледж надіслав  фінальний тест відповідно до віку учня з метою визначення рівня групи, в яку він має бути зарахований. Учень був зарахований у групу вищого рівня і отримав найвищу стипендію.

Сертифікати:

  • Certificate of language competence, level B2, National Aviation University
  • The certificate of English ICAO AVE № 17011. Aviation English for teaching purpose.
  • Honor Code Certificates 2.1x, 2.2x, 2.3x. Online course of study offered by BerkeleyX, The University of California, Berkeley through edX.  Principles of Written English.

Вартість: 600 грн за заняття для групи

ХімБіо по СР

afanasjevaВедуча – Афанасьєва Катерина, коцент кафедри загальної та медичної генетики в Університеті ім. Шевченка, кандидат біологічних  наук, доцент. Веде дисципліни «Фізичні методи в молекулярній генетиці», «Хромосоми еукаріотів», «Регуляція експресії генів», «Молекулярні механізми диференціації клітин». В Кітеррі веде біологію у 9 класі.

ХімБіо+ – поглиблений курс хімії та біології для 7-9 класів. Можна розглядати це як профорієнтацію чи як занурення у предмет. Плануємо лабораторні роботи на базі кафедри генетики.

Математика + ЧТ

picnic_vika_cutВедуча – Вікторія Черкасова, вчитель 9 та 7 класу Кітерра, готує дітей до ЗНО з математики, пише книгу для підлітків про закони грошей.

Поглиблена математика у збірній групі 7-9 класу

ТЕАТР по ЧТ

Ведуча – Людмила Кудлинская  , керівник студії “Відлуння”, актриса, більше 10 років займається студійною роботою.

На початку 1,5-2 місяці театр буде виглядати як ігрові тренажі: володіння голосом, пластика. За цей час можна попробувати себе та зрозуміти наскільки є потреба рухатись в цьому напрямку. А тоді поставимо виставу, організуємо вечір і т.д.

БЕНД по ВТ

Ведучий – Єгор Буцикін, гітара

По вівторках в Бенді збираються ті, кому подобається музика. Можна попробувати себе в гітарі, в співі, можна акомпанувати на своєму інструменті. Головна ідея бенду – створити разом музичний номер, де кожен зможе проявити себе, як музикант і частина команди.

Для тих, хто хоче краще освоїти гітару пропонуємо індивідуальні заняття.

200 грн – разово

700 грн – 4 заняття

1200 грн – 8 занять

Про день і час індивідуальних занять домовляйтесь з Єгором: 067 231 61 80

ЖИВОПИС по ПТ

Ольга СоваOlga_Sova.fw

“Я с самого детства была окружена атмосферой любви и творчества, что и отразилось на выборе профессии. В 1996 г. закончила РХСШ им. Т. Г. Шевченка (живописноеотделение). В 2003г. закончила издательско-полиграфический факультетНТУУ «КПИ» (специальность: книжная графика).

Проработав много лет дизайнером, поняла, что мое призвание обучать детей тому, что сама умею. С 2009 г. преподаю живопись и рисунок в НПУ им. М. Драгоманова. Параллельно оформляю детские книги и журналы, так как от создания позитивных образов для детской литературы получаю массу удовольствия.

В 2011 г. – стала лауреатом Всеукраинской премии им. Натальи Забилы (за вклад в оформление журнала «Малятко»).”

НІМЕЦЬКА по ПТ

Ще з минулого року ми шукали вчителя німецької мови для факультативу. І от нарешті знайшли!

Андрій Вахтель, 27 років. And_Vahtel
Останній рік проживав у Кельні за програмою ДААД для докторантів та молодих науковців. Аспірант філософського факультету КНУ ім. Тараса Шевченка, за спеціальністю “феноменологія” та німецька філософія. Вів німецьку у студентів, працював як репетитор та дітей.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100005154675262

 

 

Групи по факультативах

 

Підтримуєте?

Діти вибрали факультативи, які хочуть спробувати.

Якщо Ви їх підтримуєте, відмітьте це в

<-  табличці зліва.