Коворкінг

Get things done

Мало хто любить робити домашку 😉

Легко дітям, які мають звичку до щоденної роботи вдома. Вони знають з досвіду, що, роблячи математику чи англійську із дня у день, гарантовано матимуть успіх на занятті, схвалення вдома, законну порцію дофаміну від досягнення результату ;).

Важче тим, хто виконує домашку час від часу або не повністю, або не якісно.  Наче щось і робили, час витратили, а відчуття перемоги чи задоволення своєю роботою не виникає.

І сумно тим, хто ну зовсім не може організувати свою роботу вдома: батьки дістають, вчителі наїзжають і взагалі життя – біль!

Дорослі люди розуміють, що як не виконувати свою частину роботи, то наслідки будуть болючіші і болючіші, причому незалежно від професії чи посади. В ІТ сфері є два головні критерія прийому співробітника на роботу: smart та get things done. Те, що діти розумні – само собою. А вміння доводити свою справу до кінця їм знадобиться в житті, може навіть більше ніж алгебра чи хімія. Тому організовуємо в Кітеррі коворкінг.

Коворкінг – це можливість зробити домашку в Кітеррі з Пн по Чт з 15:00 до 16:00.

Якщо вдома ну ніяк не виходить всістись, то тут є час і місце, компанія дітей і один дорослий для моральної підтримки, користуйтесь.

Коворкінг – цілком добровільна штука, але …

Вчителі мають право рекомендувати дитині залишитись на коворкінг, якщо вона не виконує свою домашку вдома. Вчитель пише для дитини завдання яке треба доробити, залишає цю нотатку Аліні. Якщо дитина не згодна чи не може залишитись на коворкінг, або не зробила своє завдання з 15:00 до 16:00, фотокопію невиконаного завдання надсилаємо батькам. Цю інформацію батьки можуть розглядати як тему для розмови чи як можливість допомогти дитині із навчанням. Голове, що ми зможемо вчасно реагувати.